Něco o burze

Vážení....na naší jarní burze budou drobné komplikace s příjezdem na plochu záložního letiště,na které se burza koná.Je to z důvodu rekonstrukce kruhového objezdu v centru Velké Dobré. Připravili jsme mapky objízdných tras,které budou značené šipkami s nápisy Burza Kladno . Směr od Kladna (zimní stadion) je také bohužel uzavřený. Jezděte opatrně,dodržujte přednost zprava. Děkujeme za trpělivost.

Směr od Karlovy Vary.
Směr od Karlovy Vary.

Z dálnice E48 od Karlových Varů sjet na Kačice a přes Důl Libušín vjet do Kladna. U kostela odbočit doprava do ul. Doberská a pokračovat po hlavní až do Velké Dobré.....a polevé straně je již burza.

Směr od Prahy
Směr od Prahy

Z dálnice E 48 od Prahy sjet klasicky na Velkou Dobrou. Na kruhovém objezdu u McDonald se otočit a jet směrem Valdek. Ve Valdeku první odbočka doleva směr Braškov.....v Braškově také doleva směr Kladno.Přes kruhový objezd jet směrem do Velké Dobré...k objetí uzavřeného kruhového objezdu v centru Velké Dobré použít některou z bočních ulic doprava.Pozor prosím na přednost zprava. Vyjedete u rybníka...dáte se doprava směr Kladno a jste na burze.

Tradiční kladenská burza historických vozidel.

Přátelé, kamarádi...rádi vás uvidíme na naší tradiční velké jarní motoristické burze na záložním letišti Velká Dobrá u Kladna 27.dubna 2024. 

 Přijeďte prodat nebo koupit věci na veterány, motorky a auta,popř. traktory a ostatní techniku.Je zde dostatek místa pro modeláře, starožitníky,vetešníky a ostatní sběratele.Těšíme se na setkání...parta pořadatelů Burzy Kladno.

O burze Kladno


Jedná se o jednu z největších sběratelských burz v České republice s návštěvností okolo 3000 lidí.

Počátky Burzy Kladno sahají do raných 80tých let.

Akci pořádal Veteran klub Kladno pod vedením Václava Slováka.

Burza je zaměřena na prodej a výměnu dílů na historicé vozidla,ale nebráníme se ani ostatním sběratelským koníčkům.